Historia

Firma MIRMED zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Mireckiego 90 i funkcjonuje
od 1 lipca 1999 roku.


Jako pierwsza powstała Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a już od stycznia 2000 roku rozszerzono działalność o Poradnię Stomatologiczną i Ginekologiczną. W tym samym roku utworzona została również, jedna z nielicznych w kraju, certyfikowana Poradnia Leczenia Bólu. Wszystkie komórki realizowały świadczenia na podstawie kontraktów z Łódzką Kasą Chorych.

W 2004 roku oferta naszej placówki została wzbogacona o usługi medyczne z zakresu nocnej i świątecznej pomocy medycznej stacjonarnej i wyjazdowej oraz transportu sanitarnego. Od czerwca tego roku zaczęła również funkcjonować długoterminowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta.

Od lutego 2006 roku, po rozbudowie placówki, rozpoczął działalność Zabiegowy Oddział Procedur Jednodniowych oferujący pacjentom świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej i ginekologii.
W latach kolejnych stopniowo poszerzała się oferta poradni specjalistycznych. Powstała Poradnia Medycyny Pracy oraz Poradnia Chirurgii Ogólnej.

Kolejna rozbudowa, która nastąpiła w 2011 roku, pozwoliła na pełną przebudowę części specjalistycznej i zabiegowej. Gabinety oraz sala operacyjna uzyskały poziom europejski zarówno pod względem lokalowym, jak i sprzętowym. Odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku zorganizowaliśmy kompleksową opiekę ginekologiczno – położniczą od poradni specjalistycznej, poprzez zabiegowy oddział procedur jednodniowych, szkołę rodzenia oraz edukację przedporodową i opiekę patronażową dla młodych mam.
W latach kolejnych działalność poradni specjalistycznych rozszerzona została kolejno o Poradnię Urologiczną, Neurologiczną, Ortopedyczną i Onkologiczną. Podobnie oddział zabiegowy rozpoczął realizację świadczeń urologicznych i onkologicznych oraz nowatorskie zabiegi laserowego usuwania żylaków i leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Systematyczne inwestowanie w nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na realizację szeregu badań diagnostycznych i zabiegów we własnym zakresie.

MIRMED bierze także udział w różnego rodzaju programach wspomagających profilaktykę zdrowotną.
Naszym pacjentom oferujemy usługi wykonywane zarówno w oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak też prywatnie.

W ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych zapewniamy opiekę medyczną klientom firm LUX-MED, Allianz, FALC Medycyna sp. z o. o., Signal Iduna, Polmed.
Nad bezpieczeństwem i jakością wszystkich udzielanych świadczeń czuwa wysoce wyspecjalizowany personel medyczny.