Polityka jakości

Głównym celem firmy Leonarda Bujnowicz „MIRMED” w Tomaszowie Mazowieckim jest:

Wykonywanie usług medycznych w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i ukierunkowany na utrzymanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiu.

Podstawowymi celami naszej działalności jest: - świadczenie usług medycznych o wysokim standardzie, w przyjaznej atmosferze z troską o każdego Pacjenta.
- wykwalifikowany i doświadczony personel, wykonujący swój zawód z pasją i mający świadomość wypełnianej misji.
- zapewnienie Pacjentom jak najszerszego zakresu niezbędnych usług medycznych, w tym także badań z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego.

Cele te realizujemy przez:
- Łączenie nowoczesności z doświadczeniem, zapewnienie Pacjentom bezpieczeństwa, komfortowych warunków leczenia oraz profesjonalnej opieki stomatologicznej.
- Zatrudnienie wysokiej klasy specjalistów, którzy poza wiedzą medyczną są również bardzo otwartymi ludźmi i chętnie wyjaśnią niezrozumiałe dla Pacjentów kwestie.
- Stosowanie najnowszych technologii oraz nowoczesnej i bezpiecznej aparatury medycznej.
- Ciągłe doskonalenie skuteczności wdrażanego systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2009.


Właściciel:
Leonarda BujnowiczJest nam niezmiernie miło poinformować, że na podstawie decyzji certyfikacyjnej nr 18563/14 z dnia 10 października 2014 roku firma MIRMED przeszła pozytywnie proces recertyfikacji Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008.